| ماشین برقی Aito M9 با هارمونیوس 4 و XSCENE | |||
|
نسخه |
حداکثر 4WD 5Seat |
Ultra 4WD 5Seat |
Ultra 4WD 6Seat |
|
سطح |
وسیله نقلیه SUV بزرگ |
وسیله نقلیه SUV بزرگ |
وسیله نقلیه SUV بزرگ |
|
نوع انرژی: |
برقی خالص |
با برد گسترده |
برقی خالص |
|
نوع باتری |
باتری لیتیوم سه قلو |
باتری لیتیوم سه قلو |
باتری لیتیوم سه قلو |
|
انرژی باتری (کیلووات ساعت) |
100 |
52 |
100 |
|
WLTC استقامت جامع (KM) |
- |
233 |
- |
|
استقامت جامع CLTC (KM) |
630 |
275 |
630 |
|
مصرف برق در هر 100 کیلومتر (کیلووات ساعت/100 کیلومتر): |
17.4 |
- |
17.4 |
|
شارژ سریع (ساعت) |
0.25 |
0.5 |
0.25 |
|
قدرت شارژ سریع (kW) |
- |
- |
- |
|
ظرفیت شارژ سریع (٪) |
30-80 |
20-80 |
30-80 |
|
حداکثر قدرت (kW) |
390 |
112 |
390 |
|
موتور الکتریکی (PS) |
449 |
449 |
449 |
|
L*W*H (میلی متر) |
5230*1999*1800 |
5230*1999*1800 |
5230*1999*1800 |
|
رسمی 0-100 km شتاب (ها) |
4.3 |
4.9 |
4.3 |
|
حداکثر سرعت (کیلومتر در ساعت) |
200 |
200 |
200 |
|
وزن مهار (کیلوگرم) |
2560 |
2650 |
2560 |
|
جرم بار کامل (کیلوگرم) |
3010 |
3100 |
3010 |
|
تایر جلو |
265/45 R21 |
265/45 R21 |
265/45 R21 |
|
تایر |
285/45 R21 |
285/45 R21 |
285/45 R21 |
جزئیات محصول:
نسبت حجم خودروی برقی Aito M9 با هارمونیوس 4 و XScene از آلیاژ تمام آلومینیوم ساخته شده است و به 8 {7}}} با ضریب سبک به اندازه 2.02 می رسد. علاوه بر این از دستگیره های درب پنهان و چرخ های مقاومت کم ، ضریب درگ در خودرو را قادر می سازد تا به 0.264cd برسد. از نظر ابعاد بدن ، طول ، عرض و ارتفاع AITO M9 به ترتیب 5230 میلی متر ، 1999/1800mm است ، با چرخ چرخ 3110 میلی متر و حداقل شعاع چرخش 5.8 متر.
از نظر داخلی ، سبک طراحی کلی Aito M9 ساده است. کل وسیله نقلیه از چرم Nappa با سطح بالا ساخته شده است ، با یک سقف جیر و یک فرمان در همان سری رنگی. از نظر پیکربندی کابین ، AITO M9 یک طراحی سه صفحه ای را اتخاذ می کند ، که شامل یک صفحه ابزار LCD LCD {5}} اینچ ، یک صفحه نمایش کنترل مرکزی هوشمند 7 {7}} اینچ و صفحه نمایش سرگرمی مسافر {8}} اینچ است. در همین حال ، قسمت عقب دو ردیف اول صندلی نیز مجهز به رابط های Huawei Maglink است که می تواند دستگاه ها را در قسمت عقب از طریق براکت های مغناطیسی گسترش دهد. علاوه بر این ، بر اساس کابین خلبان Harmonyos ، پیوند و تعامل چند صفحه ای نیز می تواند حاصل شود.






پرسش
Q1: حداقل مقدار سفارش شما چیست؟
A1: 1 واحد.
Q2: چه نوع شرایط پرداخت می تواند قابل قبول باشد؟
A2: ما برای شرایط پرداخت انعطاف پذیر هستیم. (می توان مطابق دستور مذاکره کرد)
1.By 100 ٪ نامه اعتبار قابل قبول ، قابل قبول ، تأیید شده بدون مراجعه به محموله های جزئی و حمل و نقل ، قابل پرداخت در برابر ارائه اسناد حمل و نقل در چین.
2.T/T 30 ٪ سپرده با سفارش از قبل ، تعادل قبل از حمل و نقل.
Q3: چگونه کالا ارسال می شود؟
A3: ما می توانیم آن را از طریق دریا ارسال کنیم.
تگ های محبوب: ماشین برقی Aito M9 با Harmonyos 4 و Xscene ، ماشین برقی چین Aito M9 با تولید کنندگان Harmonyos 4 و Xscene ، تأمین کنندگان ، کارخانه







